All for Joomla All for Webmasters

Contact

UTIROM

Punct de lucru:
Soseaua de Centura Bucuresti nr. 22, RO-077175
Stefanestii de Jos, Jud. Ilfov

Contact

Telefon: +40 754221285
Fax: +40 31 4052947
Email: office@utirom.ro

Localizare

Langa sens giratoriu iesire prin Autostrada A3 spre Ploiesti-Hala verde.

George Geadau

Director General

Tel. 0747.047.771

E-Mail:  g.geadau@utirom.ro

Alexandru Moise

Director Vanzari

Tel. 0751.088.004

E-Mail: a.moise@utirom.ro

Victor Calmau

Director Piese de schimb

Tel. 0742.55.55.44

E-Mail: v.calmau@utirom.ro

Vlad Pastuhov

Responsabil Logistica

Tel. 0754.221.292

E-Mail: v.pastuhov@utirom.ro

Ovidiu Cosma

Area sales manager Sud/Vest Muntenia

Tel. 0754.221.290

E-Mail: o.cosma@utirom.ro

Gabi Bitu

Area sales manager Banat

Tel. 0727.066.789

E-Mail: g.bitu@utirom.ro

Viorel Nistor

Area sales manager Moldova

Tel. 0726.264.455

E-Mail: v.nistor@utirom.ro

Catalin Milea

Director Service

Tel. 0754.221.291

E-Mail: c.milea@utirom.ro

Viorel Manolache

Area Sales Manager Vestul Munteniei

Tel. 0754.221.287

E-Mail: v.manoache@utirom.ro

Istvan Bartalis

Area Sales Manager Transilvania

Tel. 0753.169.200

E-Mail: i.bartalis@utirom.ro