Contact

UTIROM

Punct de lucru:
Soseaua de Centura Bucuresti nr. 22, RO-077175
Stefanestii de Jos, Jud. Ilfov

Contact

Telefon: +40 754221285
Fax: +40 31 4052947
Email: office@utirom.ro

Localizare

Langa sens giratoriu iesire prin Autostrada A3 spre Ploiesti-Hala verde.

George Geadau

Director General

Tel. 0747.047.771

E-Mail:  g.geadau@utirom.ro

Elena Geadau

Director Financiar

Tel. 0754.221.289

E-Mail:  e.geadau@utirom.ro

Alexandru Moise

Director Vanzari

Tel. 0751.088.004

E-Mail: a.moise@utirom.ro

Emil Paraschiv

Parts Manager

Tel. 0742.55.55.44

E-Mail: e.paraschiv@utirom.ro

Vlad Pastuhov

Responsabil Logistica

Tel. 0754.221.292

E-Mail: v.pastuhov@utirom.ro

Andra Pena

Sales Logistic

Tel. 0727.452.315

E-Mail: a.pena@utirom.ro

Ovidiu Cosma

Area sales manager Sud/Vest Muntenia

Tel. 0754.221.290

E-Mail: o.cosma@utirom.ro

Gabriel Profira

Area Sales Manager-Constanta, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Buzau, Vrancea

Tel. 0754.221.287

E-Mail: g.profira@utirom.ro

Gabi Bitu

Area sales manager Banat

Tel. 0727.066.789

E-Mail: g.bitu@utirom.ro

Ionut Panturu

Area Sales Manager – Suceava, Iasi, Botosani, Neamt, Bacau, Vaslui

Tel. 0754.221.284

E-Mail: i.panturu@utirom.ro

Viorel Manolache

Area Sales Manager-Caras Severin,Dolj,Gorj

Tel. 0721.099.994

E-Mail: v.manolache@utirom.ro

Marius Grigore

Area Sales Manager Transilvania

Tel. 0740.173.521

E-Mail: m.grigore@utirom.ro

Bogdan Finichiu

Responsabil interventii

Tel. 0754.221.291

E-Mail: b.finichiu@utirom.ro

Rezvan Chenoiu

Responsabil interventii

Tel. 0740.173.617

E-Mail: r.chesnoiu@utirom.ro

Valentin Diaconu

Responsabil After Sales

Tel. 0753.169.200

E-Mail: v.diaconu@utirom.ro